POLAROIDY

komentarze: 0 skomentuj

sdsdsa

Modelki dość często spotykają się z hasłem „wyślij polaroidy”, Jest to forma wizytówki.
Zazwyczaj przy formularzu agencje dają poglądowy przykład jak powinny wyglądać poprawnie zrobione zdjęcia. Możesz zrobić je też sama.

KAŻDA szanująca się modelka, która śmie się taką nazywać OBOWIĄZKOWO powinna posiadać aktualne polaroidy, czyli robione co najmniej co 3 miesiące ( nie ważne czy przytyła, czy na jej twarzy pojawiły się nowe pryszcze).
Polaroidy są to zdjęcia poglądowe i pokazujące stan faktyczny, nie wychodzą zazwyczaj poza korespondencję pomiędzy agencjami, a ich aktualizacja pomaga w pracy uniknąć różnych niespodzianek.

 

 

Jak zrobić dobre polaroidy??

Aparat – nie musi to być profesjonalna lustrzanka, może to być smartfon,

Jednolite tło – Ważne, aby zrobić  zdjęcia na tle jasnej ściany, nie na tle meblościanki, telewizora, czy łazienki,

Oświetlenie – Warto zrobić zdjęcia w dzień, przy naturalnym świetle,

Wygląd – zdjęcia zrób bez makijażu, aby wszystkie charakterystyczne cechy były widoczne na Twojej twarzy (pieprzyk, blizna).
Kilka zdjęć wykonaj w rozpuszczonych wlosach, następnie zwiąż w kucyk, jeżeli Twoja długość pozwala Ci na to, w ten sposób pokażesz kształt Twojej twarzy, głowy i długość szyi.
Paznokcie powinny być zadbane i naturalne. Zadbaj o świeży naturalny wygląd.

Strój – Kilka ujęć wykonaj w jeansach/leginsach/szortach i jednolitym topie.
Twój strój powinien pokazać Twoją figurę. Wymyślną bluzkę, czy ładną sukienkę zostaw na inne okazje. Będzie Ci też potrzebny dwuczęściowy strój kąpielowy – który w pełni pokaże Twoją sylwetkę i ciało.

 

POLAROIDY – WIOLA – FUKU MODELS