RELACJA WROCLOVE FASHIONWAKE – wroclawianki.pl by AgnieszkaJ

komentarze: 0 skomentuj

W sobotnie popołudnie 22 czerwca odbyła się druga edycja Wroclove Fashion Wake. Plenerowa impreza na terenie Wake Parku, to pokazy mody, konkursy, pokazy teatru ognia i dużo dobrej muzyki.

Podczas eventu, na wybiegu, który został stworzony na pomoście, pojawiły się kreacje Oli Topczewskiej, WFFP by Alex Beryll, SZARAKOWO FASHION, Confashion, Natalii Wojtanowskiej, Joanny Prusakowskiej, Olivii Zmysłowskiej, Katriny Ciupiak.

O nagłośnienie podczas imprezy zadbała firma Pro Jack, która jest jedną z najlepszych firm nagłośnieniowych. A na scenie pojawili się zdolni muzycy, znani z telewizyjnych talent show – Wojtek Bawałko oraz Paweł Biba Binkiewicz. W przerwie pomiędzy pokazami odbyło się losowanie nagród ufundowanych przez sponsorów wydarzenia.

Podczas Fashion Wake pojawili się też młodzi – zdolni wystawcy: Brylove, marka obuwnicza Inkkas, Katarzyna Rusak ze swoją biżuterią wykonaną z zamków błyskawicznych oraz Adela Surowiecka, której projekty torebek, aktówek i innych skórzanych dodatków tak nas zachwyciły, że jej osobę przybliżymy Wam w osobnym wpisie, a tymczasem szykujemy się ze złożeniem zamówienia!

Mamy nadzieję, ze w przyszłym roku odbędzie się trzecia edycja Wroclove Fashion Wake, w której ponownie i bardzo chętnie weźmiemy udział. Wieczór ten zaliczamy do bardzo udanych. Impreza, która została zorganizowana pod przewodnictwem dwóch fantastycznych dziewczyn – Martyny Przybyszewskiej i Aleksandry Kwiatkowskiej, była świetnie przemyślana. Plenerowe warunki, muzyka oraz zaplanowane atrakcje, tworzyły bardzo fajny, spójny klimat. Dla wszystkich z pewnością była to okazja do świetnej zabawy. A tych, którzy na Fashion Wake na dotarli, zapraszamy na fotorelację!

by AgnieszkaJ